W51-A122B1-10
W51-A122B1-10
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
W51-A122B1-10
DigiKeys produktnummer
PB677-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
W51-A122B1-10
Beskrivning
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 10A 250 V AC 50 V DC Vipp Panelfäste
Kategori
Strömklassning (Ampere)
10A
Tillverkare
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Märkspänning - AC
250 V
Serie
Märkspänning - DC
50 V