W33-T4B1Q-10
DigiKeys produktnummer
PB265-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
W33-T4B1Q-10
Beskrivning
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 10A 250 V AC 50 V DC Vipp Panelfäste
Kategori
Märkspänning - AC
250 V
Tillverkare
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Märkspänning - DC
50 V
Serie
Styrdonstyp
Vipp
Förpackning
Bulk
Antal poler
2
Artikelstatus
Aktiv
Belysning
Amber
Monteringstyp
Panelfäste
Belysningsspänning (nominell)
120V
Brytartyp
Termisk
Basproduktens nummer
Strömklassning (Ampere)
10A