W31-X2M1G-15
DigiKeys produktnummer
PB418-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
W31-X2M1G-15
Beskrivning
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 50VDC
Tillverkarens standardleveranstid
55 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 15A 240 V AC 50 V DC Knapp Panelfäste
Kategori
Strömklassning (Ampere)
15A
Tillverkare
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Märkspänning - AC
240 V
Serie
Märkspänning - DC
50 V