W28-XQ1A-15
W28-XQ1A-15
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
W28-XQ1A-15
DigiKeys produktnummer
PB192-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
W28-XQ1A-15
Beskrivning
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 15A 250 V AC 32 V DC Tryck för att återställa Panelfäste
Kategori
Strömklassning (Ampere)
15A
Tillverkare
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Märkspänning - AC
250 V
Serie
Märkspänning - DC
32 V