W23-X1A1G-25
DigiKeys produktnummer
PB407-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
W23-X1A1G-25
Beskrivning
CIR BRKR THRM 25A 240VAC 50VDC
Tillverkarens standardleveranstid
55 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 25A 240 V AC 50 V DC Dubbelverkande kolv Panelfäste
Kategori
Strömklassning (Ampere)
25A
Tillverkare
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Märkspänning - AC
240 V
Serie
Märkspänning - DC
50 V