TLM1JER030FTD
DigiKeys produktnummer
1712-TLM1JER030FTDTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TLM1JER030FTD
Beskrivning
TLM 0603 0.125W R030 1% 100PPM 5
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 mOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Strömavkännande Metallfolie
Kategori
Egenskaper
Strömavkännande
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,55 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)