SMW7270RJT
DigiKeys produktnummer
1712-SMW7270RJTTR-ND - Remsa och spole (TR)
1712-SMW7270RJTCT-ND - Remsbit (CT)
1712-SMW7270RJTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMW7270RJT
Beskrivning
RES 270 OHM 5% 7W NONSTANDARD
Tillverkarens standardleveranstid
38 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
270 Ohms ±5% 7W Chipresistor Icke standard Flamhämmande beläggning, säkerhet Trådlindad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMW7270RJT Modeller
Kategori
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-200°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
Icke standard
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,906" x B 0,374" (23,00 x 9,50mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,390" (9,90mm)