RP73D2A499RBTDF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Susumu
I lager: 3 114
Datablad
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Datablad
499 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Tunnfilm
TE Connectivity RN73 and CPF Thin Film Precision Resistors | Digi-Key Daily
RP73D2A499RBTDF
DigiKeys produktnummer
RP73D2A499RBTDF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RP73D2A499RBTDF
Beskrivning
RES SMD 499 OHM 0.1% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RP73D2A499RBTDF Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Leverantörens enhetsförpackning
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)