RP73D2A17K4BTDF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Datablad
17.4 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Tunnfilm
TE Connectivity RN73 and CPF Thin Film Precision Resistors | Digi-Key Daily
RP73D2A17K4BTDF
DigiKeys produktnummer
RP73D2A17K4BTDF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RP73D2A17K4BTDF
Beskrivning
RES SMD 17.4K OHM 0.1% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RP73D2A17K4BTDF Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Leverantörens enhetsförpackning
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)