RN73C1J124RBTDF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Datablad
124 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Tunnfilm
RN73C1J124RBTDF
DigiKeys produktnummer
RN73C1J124RBTDF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN73C1J124RBTDF
Beskrivning
RES SMD 124 OHM 0.1% 1/16W 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN73C1J124RBTDF Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,031" (1,55 x 0,80mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)