RN73C1E14K3BTDF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Susumu
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Datablad
14.3 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipresistor 0402 (metrisk 1005) Tunnfilm
RN73C1E14K3BTDF
DigiKeys produktnummer
RN73C1E14K3BTDF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN73C1E14K3BTDF
Beskrivning
RES SMD 14.3KOHM 0.1% 1/16W 0402
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN73C1E14K3BTDF Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Leverantörens enhetsförpackning
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,014" (0,35mm)