CRGV2512J270K är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 3 450
Datablad
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
270 kOhms ±5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Tjock film
CRGV2512J270K
DigiKeys produktnummer
CRGV2512J270K-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRGV2512J270K
Beskrivning
RES SMD 270K OHM 5% 1W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRGV2512J270K Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Storlek/dimension
L 0,252" x B 0,126" (6,40 x 3,20mm)