CRGH2512J5R6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Bourns Inc.
I lager: 3 737
Datablad
5.6 Ohms ±5% 2W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRGH2512J5R6
DigiKeys produktnummer
CRGH2512J5R6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRGH2512J5R6
Beskrivning
RES 5.6 OHM 5% 2W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRGH2512J5R6 Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,252" x B 0,126" (6,40 x 3,20mm)