CRGH2512F10K är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 12 738
Datablad
Uppgradering
Bourns Inc.
I lager: 3 013
Datablad
Similar
Stackpole Electronics Inc
10 kOhms ±1% 2W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRGH2512F10K
DigiKeys produktnummer
CRGH2512F10K-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRGH2512F10K
Beskrivning
RES 10K OHM 1% 2W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRGH2512F10K Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Tolerans
Storlek/dimension
L 0,252" x B 0,126" (6,40 x 3,20mm)