CRGH1206F6K19
DigiKeys produktnummer
CRGH1206F6K19-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRGH1206F6K19
Beskrivning
RES 6.19K OHM 1% 1/2W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6.19 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tjock film
EDA-/CAD-modeller
CRGH1206F6K19 Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,061" (3,10 x 1,55mm)