CRGH0805F2K05
DigiKeys produktnummer
CRGH0805F2K05-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRGH0805F2K05
Beskrivning
RES 2.05K OHM 1% 1/3W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.05 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tjock film
EDA-/CAD-modeller
CRGH0805F2K05 Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)