CRG0805F63K4 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TE Connectivity Passive Product
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Dale
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Panasonic Industry
63.4 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Tjock film
CRG0805F63K4
DigiKeys produktnummer
CRG0805F63K4-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRG0805F63K4
Beskrivning
RES SMD 63.4K OHM 1% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRG0805F63K4 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)