CJH1250J180RJ
DigiKeys produktnummer
1712-CJH1250J180RJ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CJH1250J180RJ
Beskrivning
CJH 1250W 180R 5% LEAD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
180 Ohms ±5% 1250W Trådlindad Chassimonterade resistorer
Kategori
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-25°C-250°C
Storlek/dimension
L 15,748" x B 2,638" (400,00 x 67,00mm)
Resistans
180 Ohms
Höjd - monterad (max)
1,535" (39,00mm)
Tolerans
±5%
Effekt (Watt)
1250W