CFR50J360R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CFR50J360R |
Beskrivning | RES 360 OHM 5% 1/2W AXIAL |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 360 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Kolfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CFR50J360R Modeller |
Kategori | Sammansättning |
Tillv. | Temperaturkoefficient 0/ -450ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Förpackning Remsbit (CT) Remsa och låda (TB) | Inkapsling/låda |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning Axiell |
Resistans | Storlek/dimension Diam. 0,118" x L 0,354" (3,00 x 9,00mm) |