CFR16J220R
DigiKeys produktnummer
1712-CFR16J220RCT-ND - Remsbit (CT)
1712-CFR16J220RTB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CFR16J220R
Beskrivning
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Kolfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CFR16J220R Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Temperaturkoefficient
0/ -450ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,073" x L 0,138" (1,85 x 3,50mm)