TXM-433-LC_View2
TXM-433-LC
DigiKeys produktnummer
TXM-433-LC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TXM-433-LC
Beskrivning
RF TX IC ASK/OOK 433MHZ 8SMD MOD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF-sändare ASK, OOK 433MHz -4dBm-4dBm 5kbps Castellation Antenn 8-SMD-modul
Kategori
Effekt - utgång
-4dBm-4dBm
Tillverkare
TE Connectivity Linx
Ström - sändande
5,2mA
Serie
Datagränssnitt
Seriell
Förpackning
Rör
Antennkontaktdon
Castellation
Artikelstatus
Föråldrad
Spänning - källa
2,7V-5,2V
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Arbetstemperatur
-30°C-70°C
Frekvens
433MHz