RXM-869-ES
DigiKeys produktnummer
RXM-869-ES-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RXM-869-ES
Beskrivning
RF RECEIVER FM/FSK 869MHZ MODULE
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
- RF-mottagare FM, FSK 869MHz -102dBm 56kbps PCB (ytmontering) Modul
Kategori
Ström - mottagande
6,5mA
Datagränssnitt
PCB (ytmontering)
Antennkontaktdon
PCB (ytmontering)
Artikelstatus
Föråldrad
Spänning - källa
4,5V-5,5V
Frekvens
869MHz
Arbetstemperatur
0°C-70°C