RXM-433-KH3_View2
RXM-433-KH3
DigiKeys produktnummer
RXM-433-KH3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RXM-433-KH3
Beskrivning
RF RCVR ASK/OOK 433MHZ MODULE
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
KH3 RF-mottagare ASK, OOK 433MHz -112dBm Castellation Modul
Kategori
Datagränssnitt
Parallell
Antennkontaktdon
Castellation
Serie
Egenskaper
Integrerad fjärrkontrollavkodare
Spänning - källa
2,1V-3,6V
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Frekvens
433MHz
Monteringstyp
Ytmontering
Känslighet
-112dBm
Inkapsling/låda
31-SMD-modul
Modulering eller protokoll
ASK, OOK
Leverantörens enhetsförpackning
Modul
Tillämpningar
Hem-/industriautomation, belysning, fjärrstyrning, RKE
Basproduktens nummer
Ström - mottagande
5,2mA