RXM-315-LR_View2
RXM-315-LR
DigiKeys produktnummer
RXM-315-LR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RXM-315-LR
Beskrivning
RF RECEIVER ASK/OOK 315MHZ
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LR RF-mottagare ASK, OOK 315MHz -112dBm 10kbps Castellation
Kategori
Ström - mottagande
5,2mA
Tillverkare
TE Connectivity Linx
Datagränssnitt
Seriell
Serie
Antennkontaktdon
Castellation
Förpackning
Rör
Egenskaper
Långdistans
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - källa
2,1V-3,6V
Frekvens
315MHz
Arbetstemperatur
-40°C-70°C