RXD-315-KH2 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TE Connectivity Linx
I lager: 59
Datablad
KH2 RF-mottagare ASK, OOK 315MHz -112dBm 10kbps PCB (ytmontering)
RXD-315-KH2
DigiKeys produktnummer
RXD-315-KH2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RXD-315-KH2
Beskrivning
RF RECEIVER ASK/OOK 315MHZ
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Tillämpningar
Garageportsöppnare, RKE, säkerhetslarm
Tillverkare
TE Connectivity Linx
Ström - mottagande
5,2mA
Serie
Datagränssnitt
PCB (ytmontering)
Förpackning
Rör
Antennkontaktdon
PCB (ytmontering)
Artikelstatus
Föråldrad
Egenskaper
Inbyggd fjärrkontrollsavkodare
Frekvens
315MHz
Spänning - källa
2,7V-3,6V
Känslighet
-112dBm
Arbetstemperatur
-30°C-70°C