CONSMA018-4-G
DigiKeys produktnummer
343-CONSMA018-4-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CONSMA018-4-G
Beskrivning
SMA FML, 2-HOLE FLANGE, GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
SMA Kontaktdon Uttag, honsockel 50Ohm Panelfäste Lödmetall
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CONSMA018-4-G Modeller
Kategori
Antal portar
1
Tillv.
Egenskaper
Extra isolering
Förpackning
Tråg
Höljesfärg
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktmaterial, mitt
Berylliumkoppar
Kontaktdonsutförande
Stommaterial
Mässing
Kontaktdonstyp
Uttag, honsockel
Kroppytbehandling
Guld
Kontaktterminering
Lödmetall
Kontaktplätering, mitt
Skärmterminering
Lödmetall
Dielektriskt material
Polytetrafluoreten (PTFE)
Impedans
50Ohm
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Monteringstyp
Panelfäste
Spänningsvärde
1500 V
Monteringsfunktion
Fläns
Hopkopplingscykler
500
Fästtyp
Gängad
Basproduktens nummer
Frekvens - max
18 GHz