CON292003-2-G
DigiKeys produktnummer
343-CON292003-2-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CON292003-2-G
Beskrivning
CONN 2.92MM JCK STR 50OHM EDGEMT
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,92mm Kontaktdon Uttag, honsockel 50Ohm Kortkant, ingångsända; panelmontering Lödmetall
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CON292003-2-G Modeller
Kategori
Fästtyp
Gängad
Tillv.
Frekvens - max
40 GHz
Förpackning
Påse
Antal portar
1
Artikelstatus
Aktiv
Höljesfärg
Guld
Kontaktdonsutförande
Kontaktmaterial, mitt
Berylliumkoppar
Kontaktdonstyp
Uttag, honsockel
Stommaterial
Rostfritt stål
Kontaktterminering
Lödmetall
Kroppytbehandling
Guld
Skärmterminering
Lödmetall
Kontaktplätering, mitt
Impedans
50Ohm