ANT-2.4-WRT-MON-RPS
DigiKeys produktnummer
ANT-2.4-WRT-MON-RPS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ANT-2.4-WRT-MON-RPS
Beskrivning
RF ANT 2.4GHZ DOME RP-SMA PNL MT
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,4GHz, 2,5GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Dome RF-antenner 2,4GHz-2,5GHz 0,8dBi RP-SMA hane Panelfäste
Kategori
Antal band
1
Tillverkare
TE Connectivity Linx
VSWR
1,9
Serie
Förstärkning
0,8dBi
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Kabel - 216mm
Terminering
RP-SMA hane
RF-familj/standard
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Monteringstyp
Panelfäste
Frekvensgrupp
UHF (2GHz-3GHz)
Höjd (max)
1,063" (27,00mm)
Frekvens - (center/band)
2,4GHz, 2,5GHz
Tillämpningar
Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™
Frekvensomfång
2,4GHz-2,5GHz