1SNK706012R0000 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity ENTRELEC
I lager: 74
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity ENTRELEC
I lager: 72
Datablad
WEE
I lager: 0
Plintblockkontaktdon 4 Positioner Genomföring Grå 10-26 AWG
1SNK706012R0000
1SNK706012R0000
TE’s SNK Double Deck Terminal Blocks Din Rail
1SNK706012R0000
DigiKeys produktnummer
2109-1SNK706012R0000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1SNK706012R0000
Beskrivning
AUT SNK PI-SPRING
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1SNK706012R0000 Modeller
Kategori
Spänning - IEC
1000V
Tillverkare
Ström - UL
30 A
Serie
Spänning - UL
600V
Förpackning
Box
Ledningsdimension eller -intervall - AWG
10-26 AWG
Artikelstatus
Aktiv
Ledningsdimension eller omfång - mm²
0,5-6mm²
Typ
Genomföring
Färg
Grå
Antal positioner
4
Material - isolering
Polyamid (PA), nylon
Antal nivåer
1
Brandklassning av material
UL94 V-0
Plint - bredd
6,0mm
Avskalningslängd
12,5mm
Termineringstyp
Tryckbar, fjäder
Basproduktens nummer
Ström - IEC
32 A