DTM13-12PA
DTM13-12PA
DTM13-12PA
DigiKeys produktnummer
1734-1083-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DTM13-12PA
Beskrivning
CONN HEADER R/A 12POS
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Panelmontering, genomgående hål, högervinklad 12 positioner
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DTM13-12PA Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Fästtyp
Hasphållare
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Förpackning
Bulk
Isoleringshöjd
1,299" (33,00mm)