DT15-12PA
DT15-12PA
Taking Commercial Drone Reliability to New Heights
DT15-12PA
DigiKeys produktnummer
1734-1027-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DT15-12PA
Beskrivning
CONN HEADER VERT 12POS 4.44MM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Panelmontering, genomgående hål 12 positioner 0,175" (4,44mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DT15-12PA Modeller
Kategori
Fästtyp
Hasphållare
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,122" (3,10mm)
Serie
Isoleringshöjd
1,185" (30,10mm)
Förpackning
Bulk
Kontaktform
Cirkulär
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Nickel
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Kontakttyp
Stift
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Delning - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA46), nylon 4/6 (glasfylld)
Antal positioner
Egenskaper
Monteringsfläns
Antal rader
2
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Antal inlästa positioner
Alla
Isolering, färg
Grå
Stil
Spänningsvärde
250VDC