W58-XB1A4A-15 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 1111-W58-XB1A4A-15-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | W58-XB1A4A-15 |
Beskrivning | CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC |
Tillverkarens standardleveranstid | 21 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Kretsbrytare Termisk 15A 250 V AC 50 V DC Tryck för att återställa Panelfäste |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strömklassning (Ampere) 15A |
Tillverkare TE Connectivity AMP Connectors | Märkspänning - AC 250 V |
Serie | Märkspänning - DC 50 V |