T4142512031-000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 38
Datablad
3 Positioner rund kontakt Uttag (hanstift) Lödmetall
T4142512031-000
DigiKeys produktnummer
A125542-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T4142512031-000
Beskrivning
CONN RCPT MALE 3POS GOLD SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
T4142512031-000 Modeller
Kategori
Skalytbehandling
Nickel
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Serie
Färg
Silver
Förpackning
Bulk
Ingångsskydd
IP67 - dammtät, vattentät
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonstyp
Skärmning
Antal positioner
3
Strömklassning (Ampere)
4A
Skalstorlek - insats
M12-3
Spänningsvärde
250V
Monteringstyp
Panelmontering, genomgående hål
Arbetstemperatur
-40°C-85°C