T4112511031-000
DigiKeys produktnummer
A134550-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T4112511031-000
Beskrivning
CONN PLUG FMALE 3POS GOLD SCREW
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3 Positioner rund kontakt Stickdon (honuttag) Skruv
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T4112511031-000 Modeller
Kategori
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Tillv.
Färg
Silver
Serie
Ingångsskydd
IP67 - dammtät, vattentät
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Bakstycke, kopplingsmutter
Artikelstatus
Aktiv
Skärmning
Kontaktdonstyp
Strömklassning (Ampere)
4A
Antal positioner
3
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek - insats
M12-3
Kabelöppning
0,157"-0,236" (4,00mm-6,00mm)
Monteringstyp
Frihängande (i serie), högervinklad
Arbetstemperatur
-40°C-85°C