T4112502042-000 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | T4112502042-000-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | T4112502042-000 |
Beskrivning | CONN PLUG FMALE 4P SILVER SCREW |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 4 Positioner rund kontakt Stickdon (honuttag) Skruv |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | T4112502042-000 Modeller |
Kategori | Kontaktytbehandling - hopkoppling Silver |
Tillv. | Färg Svart, silver |
Artikelstatus Aktiv | Skärmning |
Kontaktdonstyp | Strömklassning (Ampere) 4A |
Antal positioner 4 | Spänningsvärde 250V |
Skalstorlek - insats M12-4 | Kabelöppning 0,236"-0,315" (6,00mm-8,00mm) |
Monteringstyp Frihängande (i serie), högervinklad | Arbetstemperatur -40°C-85°C |