T4112502021-000
DigiKeys produktnummer
A134545-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T4112502021-000
Beskrivning
CONN PLUG FMALE 2POS GOLD SCREW
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 Positioner rund kontakt Stickdon (honuttag) Skruv
EDA-/CAD-modeller
T4112502021-000 Modeller
Färg
Svart, silver
Strömklassning (Ampere)
4A
Antal positioner
2
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek - insats
M12-2
Kabelöppning
0,236"-0,315" (6,00mm-8,00mm)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C