T4112501021-000
DigiKeys produktnummer
A134541-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T4112501021-000
Beskrivning
CONN PLUG FMALE 2POS GOLD SCREW
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 Positioner rund kontakt Stickdon (honuttag) Skruv
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T4112501021-000 Modeller
Kategori
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Tillv.
Färg
Svart, silver
Serie
Ingångsskydd
IP67 - dammtät, vattentät
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Bakstycke, kopplingsmutter
Artikelstatus
Aktiv
Skärmning
Kontaktdonstyp
Strömklassning (Ampere)
4A
Antal positioner
2
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek - insats
M12-2
Kabelöppning
0,157"-0,236" (4,00mm-6,00mm)
Monteringstyp
Frihängande (i serie), högervinklad
Arbetstemperatur
-40°C-85°C