HSA25R01J
HSA25R01J
HSA25R01J
DigiKeys produktnummer
A102427-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HSA25R01J
Beskrivning
RES CHAS MNT 0.01 OHM 5% 25W
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 mOhms ±5% 25W Trådlindad Chassimonterade resistorer
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HSA25R01J Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-200°C
Serie
Beläggning, höljestyp
Aluminium
Förpackning
Bulk
Monteringsfunktion
Flänsar
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 1,142" x B 1,102" (29,00 x 28,00mm)
Resistans
10 mOhms
Höjd - monterad (max)
0,591" (15,00mm)
Tolerans
±5%
Ledartyp
Lödöglor
Effekt (Watt)
25W