SAJ101XHL0N74SDTPTQ
DigiKeys produktnummer
450-SAJ101XHL0N74SDTPTQ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SAJ101XHL0N74SDTPTQ
Beskrivning
SWITCH SNAP ACTION SPDT 0.1A 30V
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Omkopplare SPDT Genomgående hål
Kategori
Termineringstyp
PC-stift
Tillverkare
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Operativ styrka
26gf
Serie
Frigöringskraft
2,000gf
Förpackning
Bulk
Arbetsläge
0,335" (8,5mm)
Artikelstatus
Aktiv
Förutslag
0,120" (3,0mm)
Krets
SPDT
Differentiellt utslag
0,020" (0,5mm)
Brytarfunktion
På-Mom
Överutslag
0,022" (0,55mm)
Strömklassning (Ampere)
100mA (DC)
Mekanisk livslängd
1 000 000 cykler
Märkspänning - DC
30 V
Elektrisk livslängd
30 000 cykler
Styrdonstyp
Spak, rak
Arbetstemperatur
-25°C-75°C