Bilden för KPN500A1/4 är inte tillgänglig
KPN500A1/4
DigiKeys produktnummer
KPN500A1/4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KPN500A1/4
Beskrivning
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Lettrad, rak Vred 0,250" (6,35mm) Axel med Linje på sida Metall Natural
Kategori
Diameter
0,500" (12,70mm)
Tillverkare
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Höjd
0,625" (15,88mm)
Serie
Indikator
Linje på sida
Förpackning
Bulk
Material
Metall
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Natural
Stil
Cylindrisk med pekare
Egenskaper
6-32 stoppskruv (2)
Typ
Lettrad, rak
Basproduktens nummer
Axelstorlek
0,250" (6,35mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
500kr 192,47496kr 96 237,48
Annan färg
KNOB KNURLED 0.250" METAL