KN1751BS1/4
KN1751BS1/4
KN1751BS1/4
DigiKeys produktnummer
450-1704-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KN1751BS1/4
Beskrivning
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Lettrad, rak Vred 0,250" (6,35mm) Axel med Ingen indikator Metall Svart
Kategori
Diameter
1,750" (44,45mm)
Tillverkare
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Höjd
0,622" (15,80mm)
Serie
Indikator
Ingen indikator
Förpackning
Bulk
Material
Metall
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Stil
Cylindrisk
Egenskaper
6-32 stoppskruv (2), spinner
Typ
Lettrad, rak
Basproduktens nummer
Axelstorlek
0,250" (6,35mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 647
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 424,95000kr 424,95
5kr 373,31800kr 1 866,59
10kr 354,87000kr 3 548,70
25kr 333,40920kr 8 335,23
50kr 319,12600kr 15 956,30
100kr 306,32270kr 30 632,27
250kr 291,39912kr 72 849,78
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
KNOB KNURLED 0.250" METAL