KD1250B1/4
KD1250B1/4
KD1250B1/4
DigiKeys produktnummer
KD1250B1/4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KD1250B1/4
Beskrivning
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Lättrad, diamant Vred 0,250" (6,35mm) Axel med Linje på sida Metall Svart
Kategori
Diameter
1,252" (31,80mm)
Tillverkare
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Höjd
0,750" (19,05mm)
Serie
Indikator
Linje på sida
Förpackning
Bulk
Material
Metall
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Stil
Cylindrisk
Egenskaper
6-32 stoppskruv (2)
Typ
Lättrad, diamant
Basproduktens nummer
Axelstorlek
0,250" (6,35mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 606
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 204,08000kr 204,08
5kr 177,75400kr 888,77
10kr 168,35800kr 1 683,58
25kr 157,43560kr 3 935,89
50kr 150,17360kr 7 508,68
100kr 143,66690kr 14 366,69
250kr 136,08820kr 34 022,05
500kr 131,03710kr 65 518,55
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
KNOB KNURLED 0.250" METAL