YFF18AC1H222MT0Y0N
DigiKeys produktnummer
445-175318-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-175318-1-ND - Remsbit (CT)
445-175318-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
YFF18AC1H222MT0Y0N
Beskrivning
CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 50V 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF Genomföringskondensator 50V 1 A 0603 (metrisk 1608), 4 PC-öron
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
YFF18AC1H222MT0Y0N Modeller
Kategori
Ström
1 A
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Införingsförlust
30dB vid 90MHz-3GHz
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608), 4 PC-öron
Kapacitans
2200 pF
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±20%
Höjd (max)
0,028" (0,70mm)
Spänning - märkt
50V