NLV32T-390J-EF
DigiKeys produktnummer
445-16588-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-16588-1-ND - Remsbit (CT)
445-16588-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NLV32T-390J-EF
Beskrivning
FIXED IND 39UH 65MA 6.4 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
39 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 65 mA Max. 6,4Ohm 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
NLV32T-390J-EF Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 6,4Ohm
Tillv.
Q @ Frekv
30 vid 2,52MHz
Serie
Frekvens - självresonant
16MHz
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
2.52 MHz
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,094" (2,40mm)