NLV32T-390J-EF | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | NLV32T-390J-EF |
Beskrivning | FIXED IND 39UH 65MA 6.4 OHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 39 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 65 mA Max. 6,4Ohm 1210 (metrisk 3225) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | NLV32T-390J-EF Modeller |
Kategori | Likströmsresistans (DCR) Max. 6,4Ohm |
Tillv. | Q @ Frekv 30 vid 2,52MHz |
Serie | Frekvens - självresonant 16MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-105°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 2.52 MHz |
Typ Trumkärna, trådlindad | Monteringstyp Ytmontering |
Material - kärna | Inkapsling/låda 1210 (metrisk 3225) |
Induktans | Leverantörens enhetsförpackning 1210 |
Tolerans ±5% | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,094" (2,40mm) |