NLV32T-120J-EF
DigiKeys produktnummer
445-16552-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-16552-1-ND - Remsbit (CT)
445-16552-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NLV32T-120J-EF
Beskrivning
FIXED IND 12UH 140MA 2.5 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 140 mA Max. 2,5Ohm 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
NLV32T-120J-EF Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 2,5Ohm
Tillv.
Q @ Frekv
30 vid 2,52MHz
Serie
Frekvens - självresonant
20MHz
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
2.52 MHz
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,094" (2,40mm)