MPZ1608S102ATD25
DigiKeys produktnummer
445-MPZ1608S102ATD25TR-ND - Remsa och spole (TR)
445-MPZ1608S102ATD25CT-ND - Remsbit (CT)
445-MPZ1608S102ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MPZ1608S102ATD25
Beskrivning
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Detaljerad beskrivning
1 kOhms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 800mA 300mOhm
EDA-/CAD-modeller
MPZ1608S102ATD25 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Strömklassning (max)
800mA
DC-resistans (DCR) (max)
300mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)