MPZ1005S300CT000
DigiKeys produktnummer
445-2979-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-2979-1-ND - Remsbit (CT)
445-2979-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MPZ1005S300CT000
Beskrivning
FERRITE BEAD 30 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 1,7A 35mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MPZ1005S300CT000 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
1,7A
DC-resistans (DCR) (max)
35mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Höjd (max)
0,022" (0,55mm)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Impedans @ frekvens
30 Ohms @ 100 MHz