MMZ1608Y150BTD25
DigiKeys produktnummer
445-MMZ1608Y150BTD25TR-ND - Remsa och spole (TR)
445-MMZ1608Y150BTD25CT-ND - Remsbit (CT)
445-MMZ1608Y150BTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMZ1608Y150BTD25
Beskrivning
FERRITE BEAD 15 OHM 0603 1LN
Detaljerad beskrivning
15 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 1,5A 50mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
1,5A
DC-resistans (DCR) (max)
50mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Impedans @ frekvens
15 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)