MMZ1005F181ET000
DigiKeys produktnummer
445-175076-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-175076-1-ND - Remsbit (CT)
445-175076-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMZ1005F181ET000
Beskrivning
FERRITE BEAD 180 OHM 0402 1LN
Detaljerad beskrivning
180 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 200mA 1,6Ohm
Kategori
Impedans @ frekvens
180 Ohms @ 100 MHz
Strömklassning (max)
200mA
Serie
DC-resistans (DCR) (max)
1,6Ohm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)